O nas

  • Nasz BESTSELLER 2016 !

Jak bardzo ważny jest sen wie chyba każdy z nas. A nasze maluchy potrzebują go najwięcej. Dziecięcy sen powinien być piękny, spokojny i wypełniony kolorami. Kolorowy sen to kolorowe dni! Oprócz wygodnego łóżeczka, zaśpiewania kołysanki ważne jest stworzenie dziecku niezapomnianej magii snu. Poprzez nasze produkty staramy się rodzicom w tym pomóc.

Jako młoda mama, ciągle szukałam tego co najlepsze dla swojego dziecka. Wszystkie pościele były do siebie bardzo podobne, niczym się nie wyróżniały, dlatego postanowiłam to zmienić i sama zaprojektowałam i uszyłam coś szczególnego. Tworząc tym samym naszą firmę Leotti. Nasza pościel jest  delikatna, wielobarwna, nietuzinkowa,  a za razem ma w sobie wiele uroku. Każda z nich wykonana jest z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Bezpieczeństwo i komfort dziecka jest dla nas najważniejszy dlatego pościel wykonana jest ze 100% bawełny. Wszystkie pościele są dwustronne, dzięki czemu każdej nocy dziecku może towarzyszyć inny kolor i wzór. Dodatkowo w trosce o nasze maluchy nie używamy guzików, suwaków oraz zamków. Kolorowe tasiemki umożliwiają nam śliczne wykończenie pościeli, a jednocześnie dodają jej „kropki nad i„. Jeżeli rodzice chcą wyróżnić się z tłumu, to na pewno nasz asortyment im w tym pomoże.

Leotti by sen był piękny, wypełniony kolorami i spokojem.

Wszystkie komplety uszyte są w jednym rozmiarze: kołdra 100 x 135 cm, poduszka 40×60 cm i ochraniacz 160 cm x 30 cm. Ochraniacz wypełniony jest hipoalergiczną włókniną, którą tak samo jak pościel można prać w pralce do 40 stopni. Istnieje oczywiście możliwość uszycia dla Państwa także innych rozmiarów, nie tylko do małego łóżeczka. Do każdego kompletu można samemu wybrać  materiały z naszych zasobów i skomponować coś wyłącznie dla Państwa. Jeśli nie mamy czegoś, czego Państwo szukają prosimy o kontakt postaramy się zrealizować specjalne zamówienie.

Leotti to produkty stworzone z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie dzieci.

Kolorowych snów z Leotti,
Magda

 

 

Zobacz naszą ofertę: