Finanse i rachunkowość

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Zobacz więcej informacji o automatycznym księgowaniem na https://flobo.io.

Przedsiębiorcy wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy abonamentowe, tym samym znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Similar Posts