Instalacje przemysłowe

Skrzynka teletechniczna – do czego służy?

Jeśli szukasz skrzynki teletechnicznej, odwiedź tę stronę.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdej nieruchomości – określają to odpowiednie ustawy. U producentów dostaniemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – funkcjonalna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana ze wzmocnionego metalu i posiadać odpowiednie otwory, które wspomagają przypływ powietrza oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów wyróżniamy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz nieruchomości, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych oraz wysoką temperaturę. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się przewody telekomunikacyjne – na przykład skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy zamontować na przykład na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne rozmiary

Kluczowym czynnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. W tym celu służą wzmocnione zamki. To istotne również w mieszkaniu, w którym przebywają małe dzieci. Nie można zapominać również o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – do tego celu służą profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Similar Posts