Instalacje przemysłowe

Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

silniki elektryczne producent, ultra robotics

Szerokie wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych globalnych producentów.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni falowych i planetarnych oraz silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się ogromną żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Similar Posts