Kosztowności Robienie zakupów

Biżuteria z koralem

biżuteria z koralem, biżuteria srebrna

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, które znaczy amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wiele osób sądzi, iż kamień korala strzeże przed negatywną energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, dlatego też idealnie nadaje się do codziennych kreacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral spotykany jest odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie , bez leków.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Similar Posts