Kosztowności Robienie zakupów

Kolczyki z koralem

Kup kolczyki z koralem.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znajdować się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wieków. Podobno zmniejszają nerwowość. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Satsuma z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z korali pasują niemal do wszystkiego i nigdy nie są ani zbyt strojne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można zakładać codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Świetnie pasują do ludowych stylizacji.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Similar Posts