Kosztowności Robienie zakupów

Pierścionki z ametystami

Chcesz kupić biżuterię z ametystami? Skieruj się tu.

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znaleźć można w Brazylii oraz kilku regionach USA, a także w kilkunastu innych krajach, na przykład: Indiach i Kenii. Ze względu na unikatową purpurowo-fioletową barwę, stał się niezwykle popularnym kamieniem ozdobnym, który wykorzystuje się w branży jubilerskiej. Biżuterię z ametystami znajdziesz na stronie ametysty.com.pl.

Do czego założyć biżuterię z ametystami?

Ametysty były umieszczane w wielu klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała na przykład Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach królów brytyjskich. w XXI wieku, znajdujemy go w pierścionkach i kolczykach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie wygląda jako uzupełnienie wieczorowych kreacji. Aby delikatnie rozświetlić cerę, warto założyć drobne kolczyki na sztyftach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej wybrać większy element, taki jak broszka.

Moc biżuterii z ametystami

Biżuterię z ametystu można wkładać nie tylko w czasie wielkich okazji, ale również w biurze. Poza przepięknym wyglądem, kamień uwalnia ponoć od zmęczenia i pomaga w radzeniu sobie z problemami. Czy to prawda? Przekonaj się o tym osobiście.

Similar Posts