Kosztowności Robienie zakupów

Zalety kolczyków na sztyftach

kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji kruszec, projekt oraz szlachetne minerały, ale również rodzaj zapięcia. W sklepach dostępne są różne rodzaje zapięć – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które lubią prostotę i komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne okazje i te, które śmiało można zakładać na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem będą z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale stylowych strojów – ich wkomponowanie ułatwiają małe gabaryty i minimalistyczny wzór.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych kreacji. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Similar Posts