Kształcenie

Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Tutaj odnajdziesz pełną ofertę kursu Blender 3D.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi kosztami – można bowiem zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniejszych grupach

Obsługi każdego programu można nauczyć się samemu, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko jest niezwykle męczący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne osobom, które dopiero odkrywają program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego dydaktyka. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które elementy wymagają poprawy i proponując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj zdolnością pożądaną i cenioną głównie w świecie filmu, projektowania i gier komputerowych. Znajomość oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które później można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu artyści oraz pasjonaci animacji chcący znaleźć nowe formy ekspresji czy też rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Similar Posts