Kształcenie

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą kursu rysunku w Krakowie? Nie czekaj! Wejdź na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Lubisz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Na tego rodzaju kursy zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Świetną propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Similar Posts