Robienie zakupów

Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Sprawdź, gdzie kupić baniak do wina.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako pomysłowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także znakomita ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts