Robienie zakupów Sektor budowlany

Blacha trapezowa – na dachy garaży i budynków gospodarczych

Chcesz zamówić trapez na dach? Sprawdź www.regamet.pl.

Blachy trapezowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe na dach – niedrogie i odporne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także bez zarzutu prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży albo obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową należy kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Similar Posts