Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Jeśli chcesz kupić części Renault, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2MdcyWk.

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają posiadacze modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Similar Posts