Robienie zakupów Żywność

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto – różnorodność aromatycznych kaw

Więcej o kapsułkach Nescafe Dolce Gusto na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy z systemem Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają nieograniczony dostęp do aromatycznych mieszanek kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły powoli podbijać serca zwolenników kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest najczęściej o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu wykazu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Similar Posts