Robienie zakupów Sektor budowlany

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Dowiedz się, gdzie kupić kontener otwarty.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Similar Posts