Robienie zakupów

Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Jeśli chcesz zamówić słój z kranikiem, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts