Robienie zakupów Technologie

Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

Szukasz sklepu z drukarkami 3D? Koniecznie powinieneś odwiedzić tu.

CadXpert jest jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada urządzenia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D oraz projektowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, FDM, PolyJet oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i sprzętu marki Formlabs. To najszersza w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – więcej niż 20 modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również materiały specjalistyczne, jak np.: Ultem 1010, Nylon 12 CF i pozostałe (dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert oferuje też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i specjalistów, biznesmenów oraz przedstawicieli różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto chce omówić ze znawcami możliwości techniczne dowolnego aparatu z oferty CadXpert, swój projekt lub jest po prostu zainteresowany procesem wydruku 3D, może zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje również wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), pomoc merytoryczne i techniczne czy przeszkolenie w obsłudze zakupionych sprzętów.

Tanie skanery oraz drukarki 3D

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, że już niewielka albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w obrębie branż, jak między innymi odlewnictwo, motoryzacja, stomatologia czy medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek urządzeń do drukowania 3D prężnie ewoluuje – wraz z postępem idą nowe technologie i rozwiązania, na które kiedyś mogły sobie pozwolić tylko ogromne koncerny. W dzisiejszych czasach – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały też mniejsze firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do drukowania 3D są nieustannie modyfikowane i udoskonalane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Similar Posts