Sektor budowlany

Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

W tym miejscu dowiesz się wszystkiego o producencie blachodachówek.

Montowane przez dekady popularne dachówki ceramiczne czy betonowe znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne zalety tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejsze obciążenie dla konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z paru powodów. Przede wszystkim są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję dachui zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna niż montaż dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich równe rozstawienie zabiera przeważnie znacznie więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do właściwie każdej, także bardzo skomplikowanej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez przeszkód dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych znakomicie się prezentuje zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi obiektami, zwłaszcza, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się również lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je doczyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, a w razie silnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki wybór blachodachówek i pokryć dachowych

Żeby zamówić blachodachówki dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się duży wybór paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, rozsianych w obrębie 4 województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Dumą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wyjątkową odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie porysowań. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (między innymi folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Similar Posts