Sektor budowlany

Projekty domów drewnianych w Polsce

Po więcej szczegółów o domy drewniane projekty kliknij tu.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowoczesna technologia powoduje, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów, gdyż posiadają one mnóstwo walorów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą także roboty związane z ze schnięciem zaprawy. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom gwarantują funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć specjalistę

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo całość robót realizowana jest z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Similar Posts