Sektor budowlany

Zalety wynajmu szalunków

szalunki, wynajem szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, jednak można zaobserwować także wersje zrobione z metalu, a niekiedy również plastiku. Pozostałymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak z uwagi na wysokie ceny nie wszystkie ekipy remontowe posiadają własne szalunki. Gdy będą niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – szczególnie, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, dobrze rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć także o funkcjonalności, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może generować duże koszty.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, że szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Bardzo ważna okaże się również obsługa korzystającego z usługi – w sytuacji, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś skorzystać z internetu i sprawdzić, co o ofercie konkretnej firmy sądzą wcześniejsi kontrahenci.

Kontakt z nami:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Similar Posts