Podróże Sport i rekreacja

Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Szukasz dobrej oferty wypraw w góry? Nie wahaj się! Zajrzyj tutaj.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą doceniającym pewne i dobrze przygotowane wyprawy w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego typu wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale również chętnie dzielących się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Similar Posts