Tematyka motoryzacyjna

Jakie kufry do motocykla?

Znajdź kufry na motocykl.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale który kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, ale też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt z nami:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Similar Posts