Internetowe witryny Usługi

Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Skieruj się tutaj i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie aktualizację WordPress.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Dzięki temu, że bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, a zarazem jest niezwykle szybki, wykorzystuje się go współcześnie do projektowania sklepów e-commerce i wymyślnych stron firmowych. Jednak ten CMS może być powodem problematycznych niespodzianek, zatem ważną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Dlaczego trzeba polecić opiekę nad stroną internetową profesjonaliście?

Utrzymywanie strony www na najnowszej wersji WordPressa jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak firmy po uruchomieniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki hakerskie czy zawirusowanie. Prócz tego, mimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi komplikacjami z poprawnym działaniem strony czy sklepu. Dlatego wymagane jest, żeby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, trzeba zlecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Utrzymanie WordPressa – usługa dla freelancerów i dużych i małych przedsiębiorstw

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne oraz nieustanne działanie ich strony, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest również blogerom i freelancerom prowadzącym prywatne strony. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, likwidowanie następstw infekcji i pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także wszelkiego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Similar Posts