Sektor budowlany Usługi

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Potrzebujesz pomocy architekta Kraków? Skieruj się tu.

Biuro projektów świadczy rozległe spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a potem aktywnie monitorować przebieg prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu lub zaproponować aranżację już egzystujących domów.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród innych budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a zarazem funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z obecnymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty czy biura. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może również opracować plan obszernych i praktycznych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Similar Posts