Usługi

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzciny bądź wesela, od lat przestały być urządzane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to wydarzenia, na które sprasza się nierzadko nawet i stu gości. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć jadłospisu, a potem przygotować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa będzie trwać wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz profesjonalnych szefów kuchni i kelnerów

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność dostarczenia wystarczającej ilości przekąsek oraz napojów serwowanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Goście wszak liczą na to, iż stoliki będą prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, dania będą apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Jadłospis wesela ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożone wstępnie menu sugerowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek dopasowanych do estetyki wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient może więc samemu złożyć jadłospis z proponowanych potraw. Wypada jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta zgadzają się przyrządzić niecodzienne kompozycje dań.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts