Usługi

Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Zajrzyj tutaj jeżeli potrzebujesz zlecić catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować je wybornymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, jednak przy większej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to czas. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się na nim wyśmienicie bawić, a nie sterczeć w kuchni bądź służyć za kelnera. Dlatego organizację menu na rodzinne imprezy zalecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie dań zostaw profesjonalistom!

Kiedy mówi się o cateringu gros osób myśli od razu o cateringu weselnym czy spotkaniach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy faktycznie ogromnej liczbie biesiadników dopuszczała ona opcję skorzystania z zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Działo się także tak dlatego, iż przez długie lata firmy cateringowe nie oferowała obsługi małych rodzinnych imprez, a nieraz także tych dużych, jeśli nie było to związane z wynajęciem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z możliwości wynajęcia lokalu czy postanowimy urządzić event w swoim domu albo ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i dekoracji stołów

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą skrojoną na dowolną rodzinną okazję. Profesjonalni szefowie kuchni bez trudu przygotują menu pasujące do charakteru imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, na imieniny bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę studniówek, komersów oraz półmetków. Szukając firmy oferującej taką usługę radzimy wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do życzeń i budżetu klienta oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. pomagając w ułożeniu i przyozdobieniu stołów czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts