Reklama Usługi

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Uzyskaj więcej informacji o sporządzaniu spaceru 3D na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google kieruje nas nas do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Similar Posts