Internetowe witryny Usługi

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Dowiedz się więcej o wdrożeniach WooCommerce - skieruj się tu.

Prowadzisz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Dlaczego warto założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że natychmiast opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z użyciem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy odbiorców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom wykonanie przelewów za zamówienie m.in. za pośrednictwem PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluacjędanych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i integrację z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zadba o właściwą o semantykę kodu

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i instalację wyłącznie koniecznych, wypróbowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą też blog, na którym łatwo można informować użytkowników o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo publikować omówienia i poradniki odnośnie sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Similar Posts