Spedycja, logistyka, transport Usługi

Gniotpol Trailers Sp. z o. o. – o polskim producencie zabudów samochodowych

Branża związana z transportem wciąż się rozwija, a to na skutek globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na import oraz eksport. Z tej przyczyny potrzebuje też coraz to lepszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z usprawnieniem procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na zapotrzebowanie permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie – zawsze z materiałów wysokiej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności użycia wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska oraz zespołów specjalnych. Do produkcji stosowane są jedynie surowce wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych partnerów. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie 30 lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza między innymi sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o transporcie wyjątkowo trudnych towarów.

Producent przyczep – serwis na terenie całej UE

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia bądź w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy przeprowadzane są na terenie całej UE w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o zabezpieczenie konsumentów, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są zawsze dostępne, co redukuje okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co wyraźnie usprawnia to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.

Similar Posts