Sektor budowlany Usługi

Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Szukasz profesjonalnego doradztwa architekta wnętrz Kraków? Skieruj się na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Similar Posts