Usługi

Opieka nad grobami

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – skąd się wzięła?

Na taką pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek albo pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które trzeba zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju usług – kiedy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem około czterystu zł rocznie. Warto też dodać, że koszty zależne są również od gabarytów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Similar Posts