Usługi

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą sal do wynajęcia w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają na celu stworzenie głębszych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby świętować podpisane kontrakty, jak również rozmaite kursy, konferencje czy bankiety dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być właściwie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Jeśli nie mamy w budynku firmowym przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, trzeba poszukać ofert wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do rangi urządzanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla wspólników spółki, w trakcie których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w byle jakiej sali. Warto w takich przypadkach wyprawić imprezę w unikalnym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje rangę uroczystości. Z kolei jeśli na event poproszone zostaną osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, należy wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprez firmowych – zleć catering solidnej firmie

W toku planowania wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku dobrej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację pysznych dań dla gości, ale również doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali najlepszej obsługi. Warto więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy zaserwują potrawy w elegancki sposób, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i doskonałe wizualnie dania.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts