Usługi

Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Dowiedz się więcej o cateringu na imprezy.

Sezon letni obfituje w niezwykle modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz wydarzenia w plenerze, ale właściwie każdego tygodnia w rozmaitych miejscach w Polsce mają miejsce sympozja, bankiety czy benefisy. Wszystkie te eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na prestiżowych wydarzeniach

Zabukowałeś salę na imprezę lub wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik? Super! Teraz trzeba zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do pysznych napojów, ciepłych dań i przekąsek. Weź pod uwagę, że na czas istotnych gal nie można postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i mieć nadzieję, iż goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie – wygodny rozkład stołów, stosowne akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu zapewne będą również pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy, a posiłki będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Zaletą zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje przepyszne posiłki, ale też kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Przekąski i potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie klienta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby obserwować z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali oferty doradzi ona, jakie potrawy, zakąski i napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts