Spedycja, logistyka, transport Usługi

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking lotnisko Balice Kraków. Zdobądź więcej wiadomości.

Wygoda, szybkość oraz możliwość trafienia nawet w bardzo oddalone miejsca naszego globu – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał niebywałe uznanie. Podróż, której częścią jest lot, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, więc w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja pomocy załogi

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Na dodatek klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych wypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Similar Posts