Internetowe witryny Reklama Usługi

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie Krakow - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Wszechobecność internetu oraz łatwość wykorzystania go do znalezienia potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie znaczy, iż klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, działających tylko w określonym województwie bądź nawet w jednej miejscowości, na przykład w Bydgoszczy albo w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług używają na ogół fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, jak np. “restauracja indyjska kraków”, “wizażystka kraków” lub “sklep plastyczny kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, mieszkającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. Przez ten czas dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również poprawę treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Similar Posts