Usługi

Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Sala weselna Kraków - zobacz pełną ofertę.

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym rodzina państwa młodych oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego pojemność i dystans od kościoła

Szukając miejsca na wesele narzeczeni powinna rozważyć parę ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, aby mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, wypada poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, innymi słowy przystrojenie stołów, ułożenie menu i załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na 130 gości

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad setkę gości. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu aż 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts