Reklama Usługi

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Zobacz, kto je dla Ciebie przygotuje.

Zdjęcia 360 stopni to bardzo popularna i nowoczesna metoda prezentowania wnętrz zakładów pracy i lokali usługowych. Przeważnie widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod różnymi kątami. Dowolne obracanie fotografii daje odczucie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie nieruchomości, budynku bądź lokalu poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu wykonuje się przy pomocy specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników to co różni je od zwykłych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a następnie obrócenia go w każdym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – promuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomity sposób na wyróżnianie Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają bardzo duże możliwości przedstawienia pomieszczeń biura, lokalu gastronomicznego czy hotelu. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej przyciągająca i pomaga dokładnie zapoznać się z oglądanym miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Przygotowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć zawodowcowi!

Stworzenie panoramy sferycznej, choć w teorii można opracować na własną rękę, jednak do celów marketingowych powinno się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które prócz tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Similar Posts