Usługi

Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

serwis iphone warszawa, wymiana szybki, wymiana baterii iphone

Tablety, laptopy i telefony są w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, skutkiem tego nabywając te urządzenia na ogół staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką opinią szczycą się od dawna urządzenia firmy Apple, które pomimo dość wysokiej ceny w porównaniu do produktów podobnych marek, z roku na rok pozyskują sobie setki tysięcy nowych nabywców. Jednakże nawet sprzęt wysokiej jakości może przestać poprawnie działać czy też się zepsuć na skutek nieprawidłowego użytkowania. Co nie znaczy, iż natychmiast należy wymienić go na nowy – warto wszak oddać go do serwisu Apple.

Wymiana baterii oraz szybki – co można zlecić Serwisowi Apple Warszawa

Ci, którzy korzystali z produktów Apple wiedzą, iż te urządzenia działają sprawnie przez wiele lat, jednakże nawet one nie są odporne na zniszczenia, powstałe z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa codziennie dostaje zlecenia na wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, stłuczonych na skutek upuszczenia urządzenia z dużej wysokości czy wymianę pozostałych delikatnych elementów jak niedziałający przycisk HOME lub niesprawne gniazdo ładowarki. Nasi specjaliści będą wsparciem również w przypadku zalania iPhone’a czy konieczności odzyskania z niego straconych danych.

Serwis Apple Warszawa – telefon możesz dostarczyć do naprawy przez kuriera

Dopóki smartfon posiada ważną gwarancję sporą część napraw bez przeszkód wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Problemy pojawiają się po okresie gwarancyjnym, ponieważ usunięcie nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość wysokie wydatki, które nie wszyscy mogą ponieść. Na szczęście na terenie całej Polski, przeważnie w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w od ręki potrafią zrealizować naprawę produktów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, sprzedawanych na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia, a więc: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XR i XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie masz możliwości dostarczyć telefonu do punktu samemu, poszukaj fachowców, którzy przyjmują zamówienia serwisu iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Kontakt z nami:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555

Similar Posts