Usługi

Zalety cateringu kanapkowego

catering kanapkowy, przekąski cateringowe

Urządzenie nawet ogromnej imprezy nie jest trudne, o ile posiadamy mnóstwo wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów oraz późniejsze samodzielne przyszykowanie z nich apetycznych przekąsek dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to też, iż powinno się porzucić zamiar uczczenia znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji zalecamy poszukać usług cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – wygodne porcje na “raz”

Catering kanapkowy, znany także jako finger food catering, to oferta adresowana w głównej mierze do firm, jednak korzystają z niej regularnie także osoby prywatne oraz różne stowarzyszenia planujące eleganckie spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę posiłków w wariancie finger food, to znaczy niedużych przekąsek, które można zjeść na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerzyka – to danie na “jeden gryz”. Finger food to z reguły tartoletki warzywne i owocowe, roladki czy też kanapki. Ten typ cateringu bardzo dobrze sprawdza się na eventach, podczas których zależy nam na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych gości. Pozwala on na prowadzenie długich konwersacji, a przy tym nie ogranicza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy wspólnym stoliku.

Atuty cateringu finger food?

Zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma kilka zalet, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Ciepłe i zimne napoje oraz dania ustawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to niezmiernie wygodne zwłaszcza w małych aulach, w których zmieszczenie odpowiedniej liczby stołów byłoby trudne. Taki catering natychmiast powoduje też, iż bankiet ma mniej oficjalny, luźniejszy nastrój. Trzeba zaznaczyć, iż menu z małych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli wykwintne obiady, a jednocześnie zapewnia więcej możliwości dobrania ich do preferencji żywieniowych uczestników uroczystości. Co istotne, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to często bywało największą przeszkodą przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts