Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Chcesz zamówić mini przyłbice? Odwiedź ten adres.

Pandemia COVID-19, która opanowała cały świat, pod każdym względem odmieniła nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania określonych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do kina czy banku, gdzie z reguły przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy bezwzględnie zakładać na nos oraz usta maseczkę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Lekka ochronna przyłbica zabezpiecza podobnie jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed kontaktem z wirusem w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli przykrywa nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej największymi plusami są komfort, trwałość oraz niewielka waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być użytkowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym użyciu można zdezynfekować, a samą całość można również czyścić ręcznie (aż 30 razy!) za pomocą mydła.

Przyłbica ochronna – dla osób starszych i sportowców

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również komfort. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy muszą nosić ochronne maseczki w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi z pewnością docenią też to, że nie blokuje ona FaceID.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Similar Posts