Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Lampy solne – estetyczne i naturalne ozdoby domu

Potrzebujesz lamp solnych? Zobacz tutaj.

Małe dekoracje z kamienia i innych minerałów od dziesięcioleci znajdują swoje miejsce w naszych mieszkaniach. Przywozimy je z przeróżnych wycieczek po świecie, a czasami kupujemy tak po prostu, gdyż harmonizują ze stylem, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Z rzadka jednak są to rzeczy funkcjonalne – z reguły służą po prostu jako dekoracje. Minerałem, którego można jednakże użyć do produkcji obiektów stosowanych na co dzień, jest sól kamienna. Wyrabia się z niej najczęściej lampy, ale także inne przybory.

Lampy solne kupisz w trzech kolorach

Lampy solne są ładne i bez trudu dobierzemy je do aranżacji mieszkania, gdyż kupimy je w 3 kolorach (szarym, białym, różowym) i w licznych ich odcieniach. Wszystkie lampy solne są jedyne w swoim rodzaju, jako że nie ma brył solnych o identycznej siatce krystalizacji oraz kształtach. Niezwykle popularne są lampy solne, których klosze wyróżniają się nie polerowaną, nie naruszoną powierzchnią. Często zdarza się jednakże, iż rękodzielnicy parający się robieniem owych lamp, nadają im regularne formy, na przykład walca czy też kuli.

Co jest przyczyną powodzenia lamp solnych?

Dużo ludzi sądzi, iż lampy solne wywierają korzystny wpływ na nasze samopoczucie. Przypisuje się im przede wszystkim zdolność jonizacji powietrza, to znaczy wyzwalania anionów, równoważących te wytwarzane przez wszechobecna elektronika. Jony ujemne polepszają jakość powietrza i ułatwiają swobodne oddychanie między innymi jednostkom borykającym się z alergią bądź astma. Światło, jakie dają te lampy, jest kojące i łagodne, zatem zaleca się nabycie ich jednostkom cierpiącym na brak snu albo stres, dlatego że dzięki nim można łatwiej się uspokoić. Ale z brył soli nie produkuje się tylko lamp solnych. Produkuje się z nich także przepiękne świeczniki i pojemniczki na drobiazgi, a płaskie bloki z soli wykorzystuje się w aranżacji mieszkań, jak również gastronomii.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts