Żywność

Pieczywo

Skieruj się tu, aby kupić pieczywo Kraków.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej tradycji. Jest wyrabiane z mąki, wody, soli, mleka, środków spulchniających (zwykle zaczynu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków ulepszających doznania smakowe, jak przykładowo: sezam, słonecznik lub mak.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo jest jedzeniem niezwykle bogatym w wiele najróżniejszych składników odżywczych i energetycznych, potrzebnych do poprawnego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim węglowodany, aminokwasy i białka. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których zdecydowanie najwięcej zawiera pełnoziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej nabywać w tradycyjnych piekarniach. Ma się wtedy gwarancję, iż spożywane wypieki długo pozostaną świeże.
Z niezwykłej troski o klienta i znakomitych wyrobów słyną przede wszystkim krakowskie piekarnie, cieszące się nieustającym zaufaniem kupujących. Sprzedawane w nich pieczywo przyrządzane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją wysokiej jakości użytych składników i wyśmienitego smaku.

Kontakt z nami:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Similar Posts